Minikler Çizgi Film Kahramanlarıyla Eğlendi

Yunusemre Belediyesi, 3. Uluslararası Yunus Emre Günleri kapsamında Forum Magnesia AVM arkasında çocukların keyifle vakit geçirmesi için etkinlik alanı oluşturdu. Minikler, kendileri için oluşturulan alanda sevdikleri film karakterleriyle gönüllerince eğlendi. Niloya, Harika Kanatlar ve Keloğlan hafta sonu da çocuklarla birlikte olacak. 

3. Uluslararası Yunus Emre Günleri kapsamında çocukların keyifle vakit geçireceği etkinlik alanı oluşturuldu. Forum Magnesia AVM’nin arkasındaki alanda çocukların keyifli vakit geçireceği Niloya, Keloğlan,  Harika Kanatlar, Muhteşem Osmanlı platformlarının yer aldığı etkinlik alanının açılışın Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, AK Parti Yunusemre İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Dursun, AK Parti Yunusemre Gençlik Kolları Başkanı Emre Şener birlikte yaptı. Etkinlikte konuşan Başkan Çerçi, “Çocuklarımız hafta sonu 13.00 - 19.00 saatleri arasında burada keyifli vakit geçirrebilecek. Tüm çocuklarımız ve ailelerini Magnesia AVM arkasındaki etkinlik alanımıza davet ediyoruz” Diye konuştu.

AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Hem çocuklarımız hem aileleri için çok güzel bir etkinlik. Kültürümüzün yaşatılması ve çocuklarımızın kültürümüzü öğrenmesi açısından bu etkinlik oldukça faydalıdır. Emeği geçenlere teşekkür ederim” Başkan Çerçi açılışta miniklerle yakından ilgilenirken; çocuklarla birlikte Harika Kanatlar gösterisini izledi.